Direksiyon Kursu olarak , 1998 yılından beri siz değerli İstanbul halkına hizmet vermekteyiz.

Bakırköy ve Beşiktaş Direksiyon Dersi

Bakırköy ve Beşiktaş Direksiyon Dersi

20 yılı aşan köklü firmamızın her zaman misyonu ; sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olup İstanbul un en değerli ve en aranılan en yenilikçi sürücü kursu olmak. Vizyonumuz ise ; Toplum bireylerine saygılı ve fayda sağlayacak, zekası, eğitimi ve ileri görüşlülüğü ile farklılık yaratacak , toplum ahlak ve kurallarına uyacak bireyler yetiştirmek. İstanbul da işimizin zor olduğunun farkındayız.

Araçlarımız size verdiğimiz önemin bir göstergesidir. Manuel vites yada otomatik vites tercihinize göre direksiyon eğitimi alabiliyorsunuz. Hepsi özellikli, kaliteli, güvenlikli araçlar.

 Direksiyon Kursları

Biz sürücü kursu olarak, öğrencilerimize direksiyon sınavından geçebilecek kadar direksiyon eğitimi veriyoruz. Fakat tabii ki bu bazı öğrencilerimiz için yeterli olmuyor. Her insanın ruh yapısı, karakter yapısı, zeka profili farklıdır. İşte bizler de bu açığı kişiye özel direksiyon kursları ile kapatıyoruz.

Direksiyon Kursu Fırsat

Uygun Direksiyon Kursu Ücretleri

Uygun Direksiyon Kursu Ücretleri

Öğrenci grafiğimize baktığımızda, direksiyon dersi ne devam eden öğrencilerimizin % 50 si ehliyeti olan öğrenciler. Özellikle İstanbul dışında, başka şehirlerden çok öğrencilerimiz var. Yurt dışında aynı şekilde, ehliyeti olup da İstanbul trafiğinde pratik yapma ihtiyacı hisseden çok talebemiz var.

Sizlerinde çevresinde yada akrabalarının arasında başka şehirlerde aracını kullanabilen ama İstanbul trafiğine geldiğinde direksiyonu eline almak istemeyen çok vardır.

Direksiyon Kursu Fiyatları

Trafikte Direksiyon Dersi

Trafikte Direksiyon Dersi

Ehliyeti olan öğrencilerimizin çoğu da yıllar önce ehliyetini almış, bir kenarda dursun bir gün gelir lazım olur diye. Tabii ki seneler geçince ehliyeti alırken edindiği bilgiler ve yaptığı pratikler hepsi birer birer uçup gitmiş. İşte biz burada devreye girip, insanların unuttukları bilgilerini tazeliyoruz, pratiklerini arttırıyoruz. İnsanlara baştan savma  değil, doğru ve kalıcı bilgileri veriyoruz. Bizimle öğrencilerimiz kendilerini güvende hissediyorlar ve korkmadan, üzülmeden, yıpranmadan, telaş etmeden, kaza yüzü görmeden tecrübe kazanıp, İstanbul trafiğinde güvenle yerlerini alıyorlar.

Direksiyon Kurs Ücretleri

Otomatik vites yada tiptronik vites araçlarımızla  direksiyon dersi sadece ehliyeti olan öğrencilerimize verilmektedir.

Sürücü Kursu Direksiyon Dersi araçlarımız MEB onaylı, çift güvenlik pedallı dır. Ehliyet kursumuza devam eden öğrencilerimize bu araçlarımız tahsis edilir. Özel Direksiyon Dersi almak isteyen ehliyet sahibi olan diğer öğrencilerimiz için ise uygun direksiyon kursu fiyatları ile daha özel daha kaliteli daha konforlu volkswagen polo ve golf gibi araçlarımızla hizmet vermekteyiz.