Direksiyon dersleri son model, güvenliği ön planda tutulmuş, konforlu bir sürüş keyfi yaşayacağınız vw polo ve golf araçlarımızla verilmektedir.

Vw polo ile Direksiyon Dersleri

Vw polo ile Direksiyon Dersleri

Her zaman direksiyon eğitimi nde güvenliği ön planda tutulmuş araçları tercih ederiz. Golf, Tiguan vs. gibi volkswagen grubu araçlar, Euro NCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız almışlardır. Çünkü bu taşıtlarımızı siz öğrencilerimiz ve direksiyon dersi öğretmenlerimiz otobanda, yoğun trafikte kullanacaksınız. Sadece ehliyeti olan direksiyon kursu verdiğimiz öğrencilerimize bu güvenlikli ve konforlu araçlarımız tahsis edilir.

Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Tiptronik vites / yarı otomatik vites direksiyon dersi  yine vw grubu araçlarımızla verilmektedir. Vw polo ve golf türü araçlar, yarı otomatik yani tiptronik vites diye tabir edilen aslında debriyajın olduğu fakat bilgisayar yardımıyla kontrol edilen bir sisteme sahiptir. Özel Direksiyon Dersi araçlarımız üst güvenlik donanımlarına sahiptir. Ehliyetsiz öğrencilerimize bu aracımız tahsis edilmez.

Ehliyetiniz var ve kendinize araba alacaksanız, İstanbul da ikamet ediyorsanız kesinlikle otomatik bir araç almalısınız. İstanbul trafiğine alışma sürecinizi inanılmaz kısaltır. İstanbul un dur-kalk trafiği meşhurdur. Yoğun trafikte bile sürüş keyfinizi hiçbirşey kaçıramaz.

Özel Direksiyon Dersi

Polo ve Golf ileÖzel Direksyon Dersleri

Polo ve Golf ile Özel Direksyon Dersleri

Özel Direksiyon Dersi nde neden vw polo ve golf gibi araçları tercih ettiğimizi anlamışsınızdır. Kaliteden taviz veremeyiz. Direksiyon Kursu Araçlarımız size verdiğimiz değerin bir ölçüsüdür. Özel ders için kullandığımız vasıtalarımız daha yeni, daha konforludur. Sürücü Kursu muzda kullandığımız araçlarımızda ” sürücü kursu ” ibareleri vardır fakat özel direksiyon eğitimi verdiğimiz bu tür kaliteli araçlarımızda bu ibareleri kullanmayız. Böylece sizlerin acemi olduğu anlaşılmaz . Zaten bu tür son derece güvenlikli araçlarımız sadece ehliyeti olan öğrencilerimize tahsis edilir. Çünkü ders esnasında yoğun trafiğe, otobana ve E-5 e çıkacaksınız. Hem siz hem de direksiyon dersi öğretmenlerimiz bizim için değerlidir. Güvenlikten taviz veremeyiz. Özel Direksiyon Dersleri esnasında sizler bize emanetsiniz.

Özel Direksiyon Dersleri

VW Polo ve Golf DSG şanzıman yarı otomatik vites ile trafikte direksiyon dersi, Kullanımı son derece hassas araçlardır. İstanbul gibi yoğun bir trafikte işimizi son derece kolaylaştırmaktadır. Dikkat etmeniz gereken ani hızlanma ve ani fren yapmamanız. Kalkış ve duruşlarınız son derece nazik olmalı. Yoksa kolay arıza yapabilir ve tamiri de oldukça külfetlidir. Yakıt da ise oldukça cimri araçlardır.